Poznaj nas

Done Nieruchomości to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz zespołem profesjonalnie przygotowanych i wykształconych od strony zawodowej pośredników i doradców branży nieruchomości. Zajmujemy się kompleksową obsługą naszych klientów zarówno z kraju, jak i z zagranicy.
Biuro nieruchomości Done i jego oferta, to nie tylko mieszkania i domy na sprzedaż, czy wynajem, ale również np. działki, czy powierzchnie biurowe. 
Nasza działalność skupia się głównie na nieruchomościach w Warszawie i okolicach, zaś naczelnym priorytetem jest sprawny proces sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości dla naszych Klientów. 
Każdego z Państwa traktujemy indywidualnie – przedstawiamy starannie wyselekcjonowane oferty, wspólnie negocjujemy najlepsze warunki umów gwarantujące obupólną satysfakcję, następnie służymy pomocą w bezpiecznym i w pełni zgodnym z literą prawa samym sfinalizowaniu transakcji.
 


Nasza misja

Zespół Done Nieruchomości to osoby pełne pasji i zaangażowania, ze swej strony zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie. 
W swej pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań pozwalających nam na szybki czas realizacji, bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. 
 

Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni.

Arystoteles Onassis


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, to zachęcamy do kontaktu z nami, telefonicznie, poprzez zakładkę kontakt lub e-mail.

Dlaczego warto?

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz idąca z nim w parze wysoka skuteczność działań, wszechstronność oraz zaufanie szerokiej rzeszy naszej międzynarodowej klienteli pozwalają nam z dumą polecać swe usługi dla Państwa. 7 dni w tygodniu służymy swoim klientom wsparciem oraz bezpośrednim kontaktem.

Z nami możesz więcej:
- bezpieczny proces transakcji
- korzystne ceny
- bezpośredni kontakt z agentami
- najlepsze oferty w danych lokalizacjach